
Ваги Торгові електронні Domotec MS-982S металеві кнопки 50 кг/4v/5г
1 195 ₴
- В наявності
- Код: 9825
- +380 (66) 516-60-02
Ваги Торгові електронні Domotec MS-982S металеві кнопки 50кг/4v/5г
Ваги торговельні настільні електронні до 50 кг із лічильником ціни Domotec MS-982S виготовлені в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки. Платформа ваг із бортиками, зроблена з неіржавкої сталі.
Під знімною платформою розміщений індикатор рівня. Висота ніжок ваг регулюється.
Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати понад 48 годин.
Два дисплеї для індикації ціни, ваги та вартості товару (продавець/купівельник). Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою (двосторонній), підсвітка регулюється. На дисплеї показується рівень заряду батареї.
Коли ваги є в режимі бездіяльності, то вони автоматично входять до режиму низького споживання енергії.
Є функція підсумовування ваги та загальної ціни.
Характеристики Domotec MS-982S:
- Ваги торговельні
- Два дисплеї (Продавець/купівельник)
- Автоматичне встановлення нуля під час кожного вмикання
- Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару
- Скидання цін
- Збереження кількох цін у пам'ять ваг
- Сумамування вартості кількох зважувань
- Режим підсвічування дисплеїв Функція тари
- Металеві кнопки
- Платформа ваг із бортиками, зроблена з неіржавкої сталі.
- Максимальна вага: 50 кг
- Клас точності: III
- Живлення: 220V і вбудований акумулятор 6V 4Ah
- Робоча температура: -10C до 40C
- Робоча вологість: від 10% до 90% RH
- Довжина кабелю живлення: 115см
- Розмір чаші: 25*35см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Номінальна потужність | 25 кВт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 350 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 25 мм |
- Ціна: 1 195 ₴


