Ігрова клавіатура KEYBOARD Atlanfa M200 з підсвіткою 3 різних кольори
Ультрамодний, ексклюзивний і дуже красивий девайс — клавіатура для геймера Atlanfa M200 з LED-підсвіткою. Мері настільки вражає, що неможливо відірвати око від насиченості її освітлення!
Ця клавіатура не тільки яскрава, але також і багатофункціональна, повністю задовольняє вимоги до ігрових клавіатур.Кавіатура Atlanfa M200L обладнана яскравою світлодіодною підсвіткою клавіш. На ваш вибір підсвітка може бути червоною, синьою або фіолетовою.Клавіатура має дуже стильний вигляд завдяки підсвітці.З нею зручно працювати як удень, так і в темряві, оскільки яскравість світіння клавіш можна регулювати.
Керування підсвіткою: 3 кольори підсвітки: комбінація "Fn+SL" для перемикання кольору — червоний, синій, фіолетовий; 3 режими підсвітки: пульсація 3 кольорами — "Fn+PS", підсвітка одним кольором — "Fn+SL", пульсація одним кольором — "Fn+PB". 3 спектри яскравості підсвітки регулюються комбінацією клавіш "FN+ ↑" — збільшення яскравості, "FN+ Ω" — зменшення яскравості.
Переваги та особливості
Ергономічний, геймерський дизайн, що забезпечить комфорт під час багатогодинної гри;
Приголомшливий девайс із дивовижною підсвіткою 3 кольорів (синій, рожевий і бузковий);
3 варіанти спектра підсвічування, регулюється клавішами, можна задати постійне мерехтіння з переливами всіх кольорів, також Led світло можна повністю вимкнути за денного світла;
Розклади клавіш заточені під ігрові маніпуляції, але це анітрохи не завадить користуватися людям, яких приваблюють яскраві дівчата, для стандартних цілей, наприклад, набір тексту;
Букви та цифри розташовані точно, як на стандартній клавіатурі, клавіші натискаються м'яко;
Матеріал: спеціальний, міцний пластик, який не дасть пальцям зісковзувати;
Клавіатуре, завдяки підставкам на нижній частині корпусу, можна задати рівень нахилу;114 клавіш, 10 мультимедійних клавіш
. Можна керувати відтворенням музики прямо з клавіатури, регулюється гучність, наявність гарячих клавіш.
Усі клавіші можна перепрограмувати під Ваші потреби
. Характеристики:
Під'єднується через роз'єм USB
; Довжина кабелю: 1,4 м;
Розміри клавіатури: 490х189х50 мм;
Вага: 0.620 кг
;Кольор: Чорний;
Поверхня: Матова
; Матеріал: Пластик
; Сумісність: Windows 2000,Windows 7, Windows 8,Windows Vista, Windows XP, Windows 10.
Комплектація: Ігрова клавіатура M-200L з підсвіткою; Паковання коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlanfa |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Кількість додаткових клавіш | 10 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Можливість шифрування даних | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
- Ціна: 685 ₴










