
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY-1162 20 літрів Біла/Електросушарка дегідратор
2 875 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1162
- +380 (66) 516-60-02
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY-1162 20 літрів Біла / Електросушарка дегідратор
Сушарка для овочів і фруктів Grunhelm BY-1162
Grunhelm BY1162 — це зручна та практична універсальна сушарка, яка зроблена в привабливому дизайні та має гарні експлуатаційні характеристики. Її потужність становить 520 Вт, а об'єм 20 л. Усього в цій моделі налічується 5 зручних секцій, у яких Ви можете за один раз висушити велику кількість різноманітних овочів, фруктів та інших продуктів. Крім того, для зручної експлуатації встановлене просте та зрозуміле механічне керування, за допомогою якого можна встановити потрібну температуру в межах 35-70 градусів. За безпеку Grunhelm BY1162 відповідає надійний захист від перегрівання, який неабияк подовжує термін експлуатації приладу. Практичне сушіння з конвективною системою потішить не тільки своєю продуктивністю, але й простотою в догляді.
Характеристики:
Тип: сушилка
Тип керування: механічне
Призначення: для овочів і фруктів
Матеріал: пластик
Потужність: 520 Вт
Об'єм: 20 л
Терморегулятор: 35-70 °С
Тип керування: механічний
Система сушіння: конвективна
Кількість секцій: 5
Розмір: 385х385х376 мм
Колір: білий
Виробник: Grunhelm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр секцій | 380 мм |
| Висота секцій | 25 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 2 875 ₴


