
Перетворювач напруги Power Inverter Wimpex 1000W / Автомобільний інвертор 2USB
1 147 ₴
- Немає в наявності
- Код: WX 1000
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги Power Inverter Wimpex 1000W / Автомобільний інвертор 2 USB
Перетворювач напруги інвертор Wimpex 1000W Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу під'єднувати навантаження до 1000 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус виготовлений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк. і 2 виходи USB з напругою 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12В
- Напруга на виході: 220-240В
- Номінальна потужність: 1000Вт
- Частота на виході: 50±2%
- Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10...+50С
- Захист від короткого замикання, перевантаження, висої та низької напруги, перегрівання
- 2 USB роз'єми DC5V
- Розмір: 200x116x67 мм
- Вага: 1.2 кг
Комплектація:
- інвертор 1000w
- комплект дротів для під'єднання акумулятора
- коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴


