Вентилятор Настільний Domotec MS-1626 40 Вт 3 режими з підставкою Білий
Вентилятор настільний Domotec MS-1623 — це невеликий, але дуже дієвий вентилятор, який здатний подарувати довгоочікувану прохолоду в спекотні дні. Працювати за комп'ютером або просто відпочивати стане набагато приємніше та комфортніше
. Вентилятор DOMOTEC MS-1626 можна буде розмістити, де вам зручно, завдяки його компактним розмірам — на столі, на шафі, на тумбочці. Прилад обладнаний функцією повороту, завдяки чому повітря рівномірно розподіляється приміщенням. Наявність трьох швидкісних режимів дає змогу зменшувати або збільшувати силу повітряного потоку. Вентилятор під'єднується до розетки 220 В. Також прилад обладнаний радіальною захисною решіткою. Працює абсолютно безшумно.
Настільний вентилятор, Характеристики:
- Можливість регулювання: Так;
- Кут нахилу: 30;
- Діаметр: 43 см;
- Працює від мережі 220 В/50 Гц;
- Радіальна захисна решітка: Є (металева)
- Кількість лопатей: 3;
- Номінальна вхідна потужність (Вт): 40;
- Матеріал лопатей: Пластик;
- Керування: Механічне;
- Число швидкостей: 3.
Настільний вентилятор, Комплектація:
- Вентилятор;
- Захисна решітка;
- Підставка;
- Інструкція російською мовою;
- Картонне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 795 ₴




