Підлоговий вентилятор Domotec MS-1620 з таймером вимкнення Чорно-жовтогарячий
Щоб добре працювати та відпочивати влітку, потрібно не страждати від спеки. Літня спека та духота не тільки стомлюють і вимочують, а й підсилюють навантаження на організм, що може мати проблеми зі здоров'ям. Мало хто добре витримує спеку. Сидіти в задушливому офісі або терпіти спеку вдома — не істотно, адже це однаково неприємно і в тому й іншому разі. Чим вища температура повітря й нижчий рівень вологості — тим більше негативних наслідків для здоров'я. Погіршення працездатності або неможливість заснути — дрібниці, що знімаються, порівнюючи з болями в серці, раптовим нечутливим тощо. Запобігати цим або іншим неприємним впливам спеки можна просто — поставити в кімнаті або в офісі підлоговий вентилятор Domotec MS — 1620 сучасної моделі з показним дизайном і продуманою конструкцією.
Вентилятор Domotec обладнаний захисною решіткою, яка робить цей різновид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей. Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів, дає змогу спрямувати свіжий потік повітря в потрібну точку простору, 3-ступеневе регулювання дає змогу регулювати швидкість і силу обдування, таймер дасть змогу від'єднати автоматично вентилятор згодом.
. Характеристики
Різновид Лопастний
Можливість регулювання за висотою; Кут нахилу
Діаметр 43 см
Працює від мережі 220 В/50 Гц;
Радіальна захисна решітка;
Хрестоподібна основа: 45 см
Кількість лопатей 5
Максимальна потужність (Вт) 40
Матеріал лопатей Пластик
Керування Кнопкове
Функції Автоповорот; Таймер
Число швидкостей 3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 430 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 100 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 45 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 875 ₴






