Підлоговий вентилятор Domotec MS -1621 з пультом, 5 лопатей, 40W
Вентилятор Domotec MS -1621 Напальний з пультом, 5 лопатей, 40W дасть змогу насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщенні відразу ж після його придбання.
Вентилятор компактний і легко розміщується навіть у невеликому приміщенні. Обладнаний захисною решіткою, яка робить цей різновид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей.
Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів, дає змогу спрямувати свіжий потік повітря в потрібну для Вас точку простору, а триступеневе регулювання дає змогу регулювати швидкість і силу обдування самостійно.
Характеристики:
- Число швидкостей: 3
- Габарити, ВxШxГ: 43.5x20x43.5 см
- Керування: Кнопкове та дистанційне
- Діаметр: 43 см
- Тип: Підлоговий
- Вага: 2.9 кг
- Тип: Лопастний
- Можливість регулювання: За висотою; Кут нахилу
- Пульт;
- Захист від перегрівання;
- Таймер;
- Матеріал лопатей: Пластик;
- Кількість лопатей: 5;
- Максимальна потужність: 40 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 430 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 100 град. |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







