
Вентилятор підлоговий із пультом Wimpex WX 1603 RC з автоповоротом 3 швидкості 100 Вт
845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1603
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор підлоговий із пультом Wimpex WX 1603 RC з автоповоротом 3 швидкості 100 Вт
Потужний підлоговий вентилятор торгової марки Wimpex потужністю 100 Вт і діаметром 40 сантиметрів.
Сучасний підлоговий вентилятор можна використовувати як у домашніх умовах, так і в офісних приміщеннях.
Головна перевага цієї моделі: простота встановлення, легкість переміщення й експлуатації, а також низьке енергоспоживання. І найголовніше — ризик бути простішим менше, ніж користуючись кондиціонером!
Вентилятор обладнаний захисною решіткою, яка робить цей різновид побутової техніки абсолютно безпечним.
Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів, дає змогу спрямувати свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 3-ступеневе регулювання дає змогу регулювати швидкість і силу обдування.
Характеристики:
- Тип: підлоговий
- Тип: 3-х лопатесний
- Матеріал: неіржавка сталь, пластик
- Напруга: 220 В
- Захисна решітка
- Потужність: 100 Вт
- Діаметр: 40 см (16 дюймів)
- Регулювання швидкості: 3 режими
- Функція нахилу: є
- Вологозахищений корпус: да
- Захист від перегрівання: є
- Висота: 125 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Кут нахилу | 20 град. |
| Кут повороту | 100 град. |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴





