-15%

Відпарювач вертикальний ручний для одягу RAF R-1272 350 мл портативний складаний 1600W/Корогенератор
1 175 ₴
998,75 ₴
- В наявності
- Код: 1272
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач вертикальний ручний для одягу RAF R-1272 350 мл портативний складаний 1600W/Корогенератор
Ефективно видаляє складки та пом'ятості на вашому одязі, як-от костюм, светр, блузка, весільне плаття. Ідеально підходить для предметів домашнього обходу, як-от постільна білизна, скатертина, серветки, тканина для дивана, штори та багато іншого. Компактний, зручний для подорожей дизайн — забудьте про громіздку та важку парову систему.Кому потрібна прасувальна дошка в 21 столітті? Пара очищає й доглядає за вашим улюбленим одягом, зберігаючи її свіжою на довгі роки, усуваючи знос традиційного очищення.
Переваги:- Прозорий резервуар для води місткість 350 мл
- Складана ручка для зручного зберігання й перенесення
- Компактні розміри
- Можливість використання у двох режимах: як відпарювач і як праска
- Потужність: 1600 Вт
- Об'єм резервуара для води: 350 мл
- Матеріал підошви: Нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: Міцний ABS пластик
- Кнопка увімкнення
- Кнопка подавання пари
- Індикатор живлення
- Довжина кабелю живлення: 1.5 м
- Живлення: Мережа 220 В
- Відпарювач вертикальний ручний для одягу RAF R-1272 350
- Відпарювач RAF R.1272 1600Вт
- Насадки — 2 шт.
- Мірна ємність
- Інструкція
- Заводське подарункове паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.35 л |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 15 хв |
| Продуктивність пари | 15 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Так |
| Можливість доливання води | Так |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Запобіжний клапан | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Мірна чаша | Так |
| Затискач для брюк | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Матеріал парового прасування | метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 0.98 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998,75 ₴







