
Рюкзак тактичний із підсумками Eagle B08 55 літр / / Військовий, штурмовий чорний / Армійський
945 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0855
- +380 (66) 516-60-02
Рюкзак тактичний із підсумками Eagle B08 55 літр / / Військовий, штурмовий чорний / Армійський
Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру Оксфорд 800 D, він стійкий до дощу та бризок.Всередині шар матеріалу з ПВХ покриттям. Перевагою рюкзака є можливість (залежно від потреб) від'єднання трьох саше (одного більшого розміру спереду та двох менших із боків), які можна носити окремо.
Виготовлений із високоякісних матеріалів. На зовнішній і бічних сторонах нашиті MOLLE-стропи для навішування додаткових підсумків або спорядження.
Має безліч внутрішніх і зовнішніх кишень на застібках, м'яку спинку з вентиляційними ходами, компресійні стяжки, а також м'які плечові ремені.
За допомогою регульованих ременів можна легко припасувати рюкзак під себе.
Знімні бічні сумки та сумка на поясі можуть використовуватися окремо. Сумка в окремому вигляді має свій власний ремінь через плече або на пояс.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер Oxford 800D;
- Підкладка: поліестер із водонепроникним покриттям;
- Відділення та кишені: 2 великі відділення на замку (в одному окрема вертикальна кишеня, в іншій сіткова кишеня), 2 бічні підсумки, 1 поясна сумка (з 4 кишенями на замку);
- Розмір (ВхШхГ): 52 х 29 х 47 см;
- Система Molle;
- 4 D-подібні кільця;
- Компресійні стяжки;
- Поясний і грудний фастекс (ремінь);
- Об'єм: 55 літр;
- Вага: 1.3 кг;
- Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 55 л |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 945 ₴







