Відпарювач ручний Rainberg RB-6313 1500 Вт 200 мл
Ручний відпарювач Rainberg RB-6313 поєднує функції пристрою для побуту та косметичного приладу, працює з будь-якими різновидами одягу з різних типів тканини та хутра.
Прилад допоможе швидко та легко розгладити складочки на виробі. Має компактні розміри та для роботи можна використовувати звичайну воду.
Особливості:
Відпарювач має компактні розміри та невибагливий в обслуговуванні,
ідеальний для використання як у домашніх умовах, так і в поїздках;
Відпарювач надає можливість швидкого та якісного прасування без незручного та громіздкого прасувального дошки;
У відпарювача зручна ручка, що не нагрівається;
Висока потужність для ефективної роботи;
Потужна струмінь пари, температура до 98 °C;
Шкала рівня води; Пластиковий високоміцний корпус-колба;
Функція парогенерації для відпарювання, прасування та зволоження повітря.
Характеристики RB-6313:
Два режими пари.
Об'єм ємності для води 200 мл.
Потужність 1500 Вт.
Час безперервної роботи 25 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 25 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність пари | 10 г/хв |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Затискач для брюк | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | метал |
| Мірна чаша | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Запобіжний клапан | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Ні |
- Ціна: 545 ₴







