
Намет автоматичний 3-місний Камуфляж Розмір 1.5×2 метра Кемпінговий
1 185 ₴
- В наявності
- Код: 200150
- +380 (66) 516-60-02
Намет автоматичний 3-місний Камуфляж Розмір 1.5×2 метра Кемпінговий
Намет автоматичний 3-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,35 метра
Намет автоматичний 3-місний — це саморозкладний намет, каркас якого зроблений із нерознімних пружних кілець. На відміну від традиційної, які необхідно довго встановлювати, закріплювати кілочки, розтягувати мотузками тощо, автоматичний намет досить звільнити від чохла та розправити.
Особливості автоматичного намету:
Верхня частина виробу зроблена з поліестеру. Цей матеріал міцний і еластичний, не пропускає вологу.
Дно намету вистелене поліетиленом. Цей тип матеріалу знаменується чудовими вологовідштовхувальними властивостями, легко очищається, а також має високу щільність, яка не дає намету розтягуватися й рватися.
Модель забезпечена антимоскітною сіткою, яка убезпечить вас від дискомфорту та набридливих комах.
Дуги намету зроблені з міцного матеріалу Fiberglass. Навіть під час постійного складання та розкладання намету дуги не деформуються й не ламаються.
Намет потрібно берегти від відкритого вогню та високих температур. Ставте намет на твердій поверхні, зберігайте в чистому та сухому вигляді.
Особливості:
Саморозкладний намет (намет автомат)
PVC чехол в комплекте
Дуже просте та швидке встановлення
3-місний намет
Форма півсфери
Антимоскітна сітка
Чудова вентиляція
Характеристики:
Призначення: для кемпінгу
Місткість: 3-місна
Кількість шарів: одношарова
Розмір:200х150х135 см
Матеріал: поліестер
Матеріал дна: нейлон
Матеріал дуг: склопластик (Fiberglass)
Водостійкість: 1500 мм
Комплектація:
Намет автоматичний 3-місний
Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T&S |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Мінімальна вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1900 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 1 185 ₴



