
Відпарювач для одягу з двома змінними насадками Rainberg RB-6315 2000 Вт
695 ₴
- В наявності
- Код: 6315
- +380 (66) 516-60-02
Відпарювач для одягу з двома змінними насадками Rainberg RB-6315 2000 Вт
Ручний відпарювач — парова праска для одягу Rainberg RB — 6315 — унікальний прилад, здатний максимально полегшити життя сучасної людини. Горизонтальне та вертикальне відпарювання.
Ручний відпарювач має дві основні функції: відпарювання і прасування. Добре видаляє всі неприємні запахи, справляється з прасуванням не тільки одягу, але й будь-якого домашнього текстилю, а також шовку, атласу, бавовни, льону, вовни та синтетичних тканин. Незаперечна перевага відпарювача Rainberg те, що їм дуже зручно відпарювати штори та тюль, не знімаючи їх, точно полегшить догляд за будинком багатьом господиням! За такого великого набору позитивних якостей існує ще один — завдяки високій температурі пара парової праски вбиває пилових кліщів, бактерії, мікроби, ним можна обробляти дитячі іграшки, м'яку меблі, подушки, робить відпарювач незамінним у будь-якому будинку.
Ви швидко приведете до ладу будь-який одяг за допомогою праски-щітки, чи то шовкова блуза, чи костюм зі щільної тканини. Одночасно з розгладженням Ви усунете неприємні запахи, освіжіть вироби. Ваші речі стануть чистими й акуратними, як після хімчистки.
Особливості ручного відпарювача — щітки Rainberg:
вбиває шкідливі мікроби з будь-якого типу тканин завдяки високій температурі
компактний і зручний у використанні;
підходить для будь-якого типу тканини;
має 4 основні функції: чистить, прасує, відпарює, дезінфікує;
зручно використовувати вдома та брати із собою в дорогу;
змінна насадка з двома щітками.
Використовувати ручну відпарювач- щітку дуже зручно та легко: Для відпарювання одягу необхідно за допомогою мірного стаканчика заповнити резервуар чистою водою. Під час увімкнення приладу в розетку засвітиться червоний індикатор. Коли він згасне, щітка готова до роботи. Дуже зручно, що відпарювання можна проводити як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, до того ж постійна температура підтримується автоматично.
Характеристики ручного відпарювача — щітки Rainberg:
напруга живлення: 220-110 В;
варіанти відпарювання: горизонтальний і вертикальний;
можливість сухого прасування: є
; світловий індикатор роботи: є;
потужність: 2000 Вт;
частота: 50-60 Гц;
довжина шнура 1,2 м;
матеріал: пластик; підошва з керамічним покриттям: є;
ручне подавання пари: є;
захист від перегрівання: є;
місткість резервуара для води: 70 мл
вага: 900 грамів....
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.07 л |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Час нагріву до утворення пари | 35 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 10 хв |
| Продуктивність пари | 7 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Температура пара | 100 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Запобіжний клапан | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Затискач для брюк | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Матеріал парового прасування | метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 695 ₴




