
Ручний вертикальний парогенератор, відпарювач для одягу Rainberg RB-6316
985 ₴
- В наявності
- Код: 6316
- +380 (66) 516-60-02
Ручний вертикальний парогенератор, відпарювач для одягу Rainberg RB-6316
Відпарювач Rainberg RB-6316 можна використовувати вдома, в офісі або в подорожі. Він виробляє безперервний потік пари, яка добре проникає в тканину та розпрямляє складки, чистить, дезінфікує та позбавляє неприємного запаху.
Багатофункціональність — найважливіша якість цього побутового приладу. Він створений для ефективного очищення, дезінфекції та знежирення абсолютно різних поверхонь, незалежно від їх типу та призначення й може з легкістю застосовуватися як для чищення одягу, так і для догляду за м'якими меблями, миття вікон і кахлю.
Премінці відпарювача Rainberg RB-6316:
Відпарювач має компактні розміри та невибагливий в обслуговуванні, ідеальний для використання як у домашніх умовах, так і в поїздках.Відпарювач надає можливість швидкого та якісного прасування без незручного та громіздкого прасувального дошки.Ву. відпарювача зручна ручка, що не нагрівається.
Характеристики:
Потужність 2500W
Резервуар для води місткістю 320 мл
Автоматичне постійне подавання пари за допомогою електронасоса
Готовність до роботи через 35 сек
Постійне подавання пари до 20 г/хв
Насадка-щітка для видалення ворсу
Шнур завдовжки до 1.9 м
Електроживлення 220-240 В, 50/60 Гц
. Комплектація: відпарювач для одягу та штор; насадка;мірний стаканчик для води; інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 15 хв |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.325 л |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Затискач для брюк | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | метал |
| Мірна чаша | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Запобіжний клапан | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 100 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 985 ₴



