
Електропростирадло Electric Blanket синє із зірками/ електрична ковдра 150*120 см
895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0151
- +380 (66) 516-60-02
Електропростирадло Electric Blanket синя із зірками/ електрична ковдра 150*120 см
Простирадло обладнане тонким нагрівальним кабелем у герметичному силіконовому оболонці — якісний нагрівальний елемент забезпечує ефективність зігрівального простирадла.Можно використовувати як у домашніх умовах, так і в медичних установах. (фізіотерапевтичних або масажних кабінетах), а також у салонах краси та СПА.
Зігрівальне простирадло підійде для двоспального ліжка. У складеному вигляді досить компактна — не займе багато місця, можна возити із собою. Виріб у забарвленні біла зірка на синьому тлі має гарний та затишний вигляд.
1. Постійна знахідка для тривалих подорожей автомобілем.
2. Компактні розміри електропростирадла (у складеному вигляді) і невелика вага.3. Натуральні матеріали: верхній шар виготовлений із кольорової байки, нижній шар — з однотонної.4.Тепло рівномірно розподіляється на всій площі зігрівального простирадла.5. Низький енергоспоживання (буде не витратно регулярно користуватися простирадлом з підігрівом).6. Простирадло має дворежимний перемикач: 1-й режим (+35 до +40 °C, 40 Вт), 2-й режим (+ 45 до +55 °C, 80 Вт).
Характеристики:
- Призначення: для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжку перед сном, для дитячих ігор на підлозі;
- Розміри: 150 х 120 см;
- Живлення: Мережа 220 В;
- Стимулює кровообіг;
- Колір: клейка сіра;
- Плавний регулятор температури;
- Пом'якшує больові відчуття;
- Позитивно впливає на застудні захворювання.
Комплектація:
- Електропростирадло
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 3 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 750 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 895 ₴


