
Знищувач комах ультрафіолетовий 2x15W Lebron L-ML-30W/Ловчина електрична 100 м2
1 135 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0030
- +380 (66) 516-60-02
Знищувач комах ультрафіолетовий 2x15W Lebron L-ML-30W/Ловчина електрична 100 м2
Світильник проти комах Lebron L-ML 2x15W 16-85-30 — універсальний засіб для позбавлення комах, як-от як комарі та мухи. Світильники для знищення комах Леброн часто встановлюють у кафе, ресторани, кухні, магазини та супермаркети, харчові виробництва, також їх можна використовувати й удома.
Нерідко їх можна побачити й на вулиці. Для ефективного використання цих світильників їх встановлюють на вході та виході з приміщення. Якщо застосовуватиметься на вулиці, то їх розміщують навколо периметром. Ультрафіолетові лампи входять до комплекту зі світильником (2 лампи по 15 ватів кожна).
| Тип | Світильник для знищення комах ультрафіолетовий 2x15W Lebron L-ML-30W |
| Виробник | Lebron |
|
Потужність |
30 Вт |
|
Площа дії |
100 м2 |
|
Напруга |
220 В |
|
Ступінь захисту |
IP20 |
|
Цоколь |
G13 |
|
Матеріал корпусу |
Метал, пластик |
|
Розмір |
490х260х60 мм |
|
Колір корпусу |
Сріблястий сірий |
|
Термін експлуатації |
Понад 10000 годин |
|
Додатково |
У комплекті ультрафіолетові лампи |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від мух, Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 10000 годин |
- Ціна: 1 135 ₴




