
Ніж мисливський туристичний AK-208 у чохлі
675 ₴
573,75 ₴
- В наявності
- Код: 3484
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний AK-208 у чохлі
Якщо Ви мисливець, рибалка або просто шанувальник активного відпочинку, то це ніж для Вас.
Він зроблений із високоміцної та стійкої до корозії сталі. Сталь 440С — розроблена в США, відома своєю високою зносостійкістю, міцністю і твердістю. Для виготовлення мечів така сталь використовується з другої половини 60-х років. На сьогодні це дуже популярний і гідний ножовий матеріал.
Ручка дуже зручно лежить у руці та не вислизне завдяки шорсткій поверхні.
.Якісний міцний пластиковий чохол захистить пристрій від різних пошкоджень, забруднень. Він має гармонійний вигляд на полюванні, риболовлі, туристичному поході. У мінімальному наборі для виживання в польових умовах пристрій має бути в обов'язковому керуванні
Переваги ножика для полювання:
· Висока міцність клинка;
· Універсальний характер застосування;
· Довговічність експлуатації.
Довжина ножа: 24 см.
Довжина леза: 12 см.
Довжина ручки: 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина у складеному стані | 23 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 250 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 573,75 ₴


