Ніж мисливський туристичний Columbia 234 у чохлі
Ніж Columbia 234 з чохлом із прогумованою ручкою чорного кольору
Є як мисливським, тактичним, натуральним, так і ножем для кухні в похідних умовах.
Ніж із фіксованим лезом.
Кут заточування леза 53 градуси, виходячи з чого ніж не є холодною зброєю. Ніж стане незамінним інструментом у будь-яких екстремальних умовах. Колодка виготовлена з текстурованого поліаміду з рифленням для зручного утримання ножа навіть вологими руками. Комбінований клинок виготовлений із високоякісної сталі 65Х13
На лезі пилка з вузьким різом.
У комплекті йде чохол, який надійно фіксує ніж 2 липучками, з можливістю носіння на ремені.
У чохлі також є 2 пари вушок для протягання ременів і носіння ножа на нозі або руці
Загальна довжина: 300 мм.
Довжина клинка: 150 мм
Товщина клинка: 3,0 мм.
Ширина клинка — 38 мм
Довжина ручки — 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 295 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 345 г |
- Ціна: 395 ₴










