
Сонячна портативна скляна панель SOLAR PANEL RB-SL30 / 58х36 см / Зарядний пристрій 30W
985 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8237
- +380 (66) 516-60-02
Сонячна портативна скляна панель SOLAR PANEL RB-SL30 / 58х36 см / Зарядний пристрій 30W
Сонячна портативна скляна панель заряджання від сонця Solar Panel 30 W GDLife Times RB-SL30 18V
Під'єднайте сонячну панель до акумулятора за допомогою кабелю (постачається в комплекті) а далі до перетворювача і у вас автономна станція для підтримання заряду ваших пристроїв.
Портативна сонячна панель Solar Panel 30W GDLife Times RB-SL30 ідеально підходить для використання сонячної енергії, щоб заряджати різні ґаджети, мобільні телефоноти, ліхтарики, планшети, автомобільних або мотоциклетних акумуляторів, портативні колонки, повербанки, лампочки та іншої електроніки.
Характеристики:
Розміри: 58 x 36 см
Тип: Полікристалічна панель
Потужність максимальна (Pmax): 30W
Напруга у разі Pmax (Vmp): 18В
Струм за Pmax (Lmp): 1,66 А
Матеріал: алюміній, скло
Умови експлуатації: IP65
Напруга розімкнутого ланцюга (Voc): 21,6 В
Струм короткого замикання (Lsc): 1,826 А
Максимальна потужність: +/-3%
Комплектація:
1 х сонячна панель Solar Panel 30W GDLife Times RB-SL30 18V
1 х крокодилові плоскогубці
Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Вуглецевий фулерен |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 1.826 А |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Довжина | 56 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт потужності | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | 0 %/° С |
- Ціна: 985 ₴



