
Ніж мисливський туристичний Columbia 1447 в чохлі
795 ₴
- В наявності
- Код: 8499
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Columbia 1447 в чохлі
Ви мисливець, рибалка або просто шанувальник активного відпочинку? Якщо так, то цей ніж стане незамінним асистентом на природі. Не мучтеся старим і незручним ножем! Лезо ножа виготовлені з міцної сталі, у комплекті є зручний чохол для транспортування. Такий ніж стане чудовим подарунком для справжніх чоловіків!
У ножа дуже зручний хват У комплекті з ножем чохол з фіксацією ножа (липучка) з можливістю носіння на ремені.
Кут заточування леза 50 градусів, виходячи з чого ніж не є холодною зброєю.
Загальна довжина: 310 мм.
Довжина клинка: 170 мм
Товщина клинка: 4,0 мм.
Ширина клинка — 36 мм
Довжина колодки — 140 мм
Матеріал чохла: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 320 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Ширина леза | 36 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 355 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






