Металошукач ручний портативний Metal CHK TS-80 Діаметр кільця: 136 мм Чорний
Практичний ручний металодетектор TS-80 з рамчною сканувальною поверхнею забезпечує виявлення металевих предметів і під час їх виявлення видає різкий звуковий сигнал. Застосовуються на вулиці або в приміщенні для огляду людей та ручної поклажі. Звуковий сигнал, функціональність, зручність у роботі робить його незамінним помічником.
Металошукач TS-80 — ідеальне пристосування для роботи в умовах аеропортів, промислових підприємств, офіційних державних установ, шкіл, медичних установ, конференцій і з'їздів, спортивних заходів, а також усіх інших місць і обставин, коли потрібно подбати про безпеку. Великі металеві предмети прилад TS-80 визначає з відстані максимум 10 см, для пошуку дрібніших предметів, які є, наприклад, у сумці, потрібно максимально близько наближати детектор TS-80 і водити ним поверхнею.
Технічні характеристики ручного металошукача TS-80:
• Чутливість: в монеті перевагам 25 086: 60 мм
• Корпус: пластик
• Споживаний струм: 8 мА
• Робоча частота: 25 кГц
• Настроювання: Автоматична
• Індикація: Звуковий сигнал
• Джерело живлення: Батарея 6F22 (9В) x 1 шт (не йде в комплекті)
• Габаритні розміри: 392 мм (258 мм у складеному вигляді)
• Діаметр кільця: 136 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БАТЕ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Досмотровий ручний |
| Максимальна глибина пошуку | 0.5 м |
| Кількість програм детектування | 1 |
| Кількість контрольних зон | 1 |
| Ширина контрольованої зони | 250 мм |
| Пропускна здатність | 1 чол/хв |
| Налаштування | Автоматична |
| Мінімальна робоча частота | 25 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 25 кГц |
| Ймовірність помилкових спрацьовувань | 1 % |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Котушка | |
| Тип котушки | DD |
| Діаметр котушки (дюйм) | 5 |
| Діаметр котушки (см) | 14 |
| Довжина котушки (дюйм) | 5 |
| Довжина котушки (см) | 14 |
| Ширина котушки (дюйм) | 5 |
| Ширина котушки (см) | 14 |
| Додаткові | |
| Стійкість до вологи | Так |
| Балансування грунту | Ні |
| Дискримінатор | Ні |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Ні |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 6 В |
| Значення вихідного струму | 8 А |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 585 ₴




