
Портативний мінікондиціонер переносний Arctic Air 5289, кімнатний зволожувач повітря
445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8535
- +380 (66) 516-60-02
Портативний мінікондиціонер переносний Arctic Air 5289, кімнатний зволожувач повітря
мінікондиціонер — охолоджувач повітря Air Cooler
Air Cooler Arctic Air 5289 — це портативний, компактний кондиціонер, що охолоджує, очищає та зволожує повітря навколо Вас — хай де Ви будете. З його допомогою Ви створите комфортну температуру навіть у найспекотніші дні. Просто додайте в нього трохи води, натисніть кнопку та насолоджуйтеся прохолодним прохолодним вітерцем.
Секрет пристрою — технологія гідроохолодження з використанням спеціального фільтра, що перетворює гаряче повітря на приємний прохолодний вітерець. Три регульованих режими швидкості надають вам точніший контроль, а тихий вентилятор циркулює повітря до 8 годин на одному заповнення.
Енергоефективний. Air Cooler — це не звичайний кондиціонер, а персональний повітроохолоджувач. Тобто він не охолоджує всю кімнату, а створює персональний охолоджений простір для однієї або кількох осіб, причому неважливо, у приміщенні або просто неба. Він здатний добре охолоджувати повітря в радіусі 1-2 метри навколо. Також система водяного охолодження персонального кондиціонера Air Cooler може не тільки охолоджувати, а й очищати й зволожувати повітря.
Зручний і портативний. Пристрій займає мінімум місця й споживає мало енергії. Працює Air Cooler від USB, тому його дуже зручно використовувати на робочому місці. Ви можете під'єднати його до офісного комп'ютера та насолоджуватися прохолодою спекотного дня. Також, для забезпечення живлення досить зарядженого павербанка або ноутбука.
Air Cooler світиться 7 різними кольорами . М'яке розслаблювальне світло ідеально підходить для спальні або дитячої кімнати, а прохолодне повітря освіжатиме влітку.
Характеристики Air Cooler:
- Площа охолодження: ≤ 2 кв. м;
- Мінімальна температура охолодження: 6-8°C;
- Об'єм резервуара для води: 750 мл;
- Тривалість безперервної роботи: до 8 годин;
- Потужність: 10W;
- Живлення: 5V/1.5A, USB;
- LED-підсвітка: синій, червоний, білий, бірюзовий, фіолетовий, жовтий, зелений;
- Вбудований акумулятор: немає;
- Розміри (Ш/Г/В): 16.5x17.5x16.5 см;
- Колір: білий;
- Вага: 920 г;
Мінікондиціонер, комплектація:
- Охолоджувач повітря;
- Кабель живлення USB-microUSB (184 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 0 Вт |
| Потужність охолодження | 10 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 1 BTU/г |
| Потік повітря | 2 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 2 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Інвертор | Ні |
| Використовуваний холодоагент | відсутня |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна довжина комунікацій | 2 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 10 град. |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Продуктивність осушення | 2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Ні |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Таймер | Ні |
| Теплий пуск | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 0.9 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 175 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 165 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 165 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 0.9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 175 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 165 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 165 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 0 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 10 Вт |
- Ціна: 445 ₴



