
Ніж складаний туристичний Browning F-31
495 ₴
- В наявності
- Код: 1690
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний туристичний Browning F-31
Складаний ніж Browning — оригінальний, зручний і компактний. Вирізняється стильним і сучасним дизайном, такий ніж незамінний у поході, на природі, полюванні або риболовлі, може використовуватися в повсякденному житті. Легкий і зручний у використанні, універсальний у сфері застосування.
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей. мисливський ніж Компактний складаний ніж не займає багато місця для повсякденного носіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в складеному стані | 11 см |
| Довжина ножа | 9 см |
| Довжина ручки | 11 см |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Складний |
| Колір | Сірий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 180 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


