Туристичний газовий балон із пальником 8 л Комплект газовий кемпінг
Комплект газовий кемпінг 8 л призначений для побутових і туристичних цілей — приготування й розігрівання їжі, кип'ятіння рідин.
Балон заправляється на автозаправках АГЗС.
Однієї заправки вистачає для використання пальником кілька тижнів.
• Об'єм балона — 8 л.
• Потужність — 2200 Вт
• Середня витрата газу — 145 г/год
• Внутрішній об'єм — 7.2 л,
• Об'єм заправки — 6 л (3 кг).
• Робочий тиск — 1.6 МПа.
• Випробувальний тиск, не більш ніж 2.5 МПа.
• Товщина балона — 2 мм.
• Матеріал перехідника — латунь.
• Різьба — ліва.
Особливості:
- плавне регулювання полум'я;
- низька витрата палива робить цей комплект ідеальним для тривалих подорожей;
— ефективний, легкий і простий у використанні.
Підготовка до роботи:
1. Дістаньте комплект з паковання.
2. Не докладаючи великих зусиль, відкрутіть газову конфорку разом зі сполучною муфтою, залишивши балон разом із краном-перехідником.
3. Пити повітря (з нового балона) відкрутивши кран.
4. Заправте балон на газовій заправці не більш ніж вагу, зазначеної в паспорті. Після заправляння поставте балон на рівну поверхню і тримайте трохи повітря (не в приміщенні) упродовж 0.5-2 секунд, що залишилося після заправляння, дотримуючись техніки безпеки.
5. Не куріть поблизу, не користуйтеся відкритим вогнем!
Заходи безпеки:
1. Балон має зберігатися тільки в нежитлових, добре провітрюваних приміщеннях, що мають кватичку або вентиляційний канал. Температура повітря має бути від -40 до +45 градусів за Цельсієм.
2. Пам'ятайте, що нагрівання понад 50 градусів може призвести до спрацьовування клапана та розриву балона.
3. Необхідно оберігати від падіння, ушкодження й забруднення. Під час витоку газу з балона та появи запаху газу негайно припинити користування газовим комплектом, закрити кран і провести перевірку комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витратуа газового палива | 145 г/год |
| Витрата рідкого палива | 0 л/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Клапанний |
| З'єднання балона | Клямка |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 26 мм |
| Час закипання 1л води | 4 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 6 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 400 мм |
| Об`єм | 8 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 1 035 ₴





