Туристичний газовий балон із пальником 5 л Комплект газовий кемпінг
Комплект газовий кемпінг 5 л призначений для побутових і туристичних цілей — приготування й розігрівання їжі, кип'ятіння рідин.
Підготовка до роботи:
- 1. Вийміть комплект з паковання.
- 2. Не докладаючи великих зусиль, відкрутіть конфорку газову разом зі сполучною муфтою, залишивши балон разом із краном-перехідником.
- 3. Стравіть повітря (з нового балона) відкрутивши кран.
- 4. Заправте балон на газовій заправці не більш ніж вагу, зазначеної в паспорті. Після заправляння поставте балон на рівну поверхню і витратите трохи повітря (не в приміщенні) упродовж 0.5-2 секунд, який залишився після заправляння, дотримуючись техніки безпеки.
- 5. Не куріть поблизу, не користуйтеся відкритим вогнем!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витратуа газового палива | 145 г/год |
| Витрата рідкого палива | 0 л/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Клапанний |
| З'єднання балона | Клямка |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Вага | 3.41 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 200 мм |
| Час закипання 1л води | 3 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 5 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 30 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴



