
Ніж мисливський туристичний Recon Katana 2824 у чохлі з екошкіри
845 ₴
- В наявності
- Код: 8506
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Recon Katana 2824 у чохлі з екошкіри
Ви мисливець, рибалка або просто шанувальник активного відпочинку? Якщо так, то цей ніж стане незамінним асистентом на природі. Не мучтеся старим і незручним ножем! Лезо ножа виготовлені з міцної сталі, у комплекті є зручний чохол з екошкіри для транспортування. Такий ніж стане чудовим подарунком для справжніх чоловіків! катана
Характеристики:
Довжина ножа: 32 см
Вага ножа: 315 г
Вага ножа з ножами: 380 г
Довжина клинка: 18.5 см Товщина клинка: 5 мм
Ширина клинка: 30 мм
Марка сталі: 440С
Твердість сталі: 59 HRCа
Матеріал пі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴





