Портативна Ультразвукова Пральна Машина Ultrasonic З Міні-USB Mini Wash
Портативна ультразвукова пральна машина Ultrasonic з мініUSB Mini Wash Ультразвук давно та успішно застосовується в промисловості для очищення різних предметів, починаючи від великих деталей і закінчуючи ювелірними виробами. Ультразвуком миє медичні інструменти та навіть навчилися чистити контактні лінзи. "Mini Wash" — це надійний, сучасний, високоякісний побутовий ультразвуковий пральний пристрій нового покоління.
Варіанти використання:
На дачі — йому не потрібна посилена електропровідка та сильний натиск води в крані;
У відрядженні — він поверне свіжість речей, витративши мінімум ваших зусиль. Водночас він компактний, займає місця не більш ніж електробритва;
У студентському гуртожитку — не вимагає спеціальних роздільних здатностей і встановлення, економить час і простий у використанні; Допоможе автомобілістам відпирати сильні забруднення з чохлів, м'яких килимків, робочого одягу;
Для молодих мам — це надійний помічник у дезінфекції дитячих речей, який прекрасно відпирає різні плями та не деформує одяг.
Принцип роботи:
Основним елементом є п'єзоелемент, який випромінює ультразвукові коливання. Випромінювач машинки під час прання безпосередньо впливає ультразвуком на пральний порошок і тканину. Ультразвук легко проникає між волокнами тканини, видаляючи частинки бруду не тільки з поверхні, але й очищаючи внутрішню структуру тканини. Крім того, ультразвук активізує мийні засоби, а саме підвищує вибілювальні властивості порошку та збільшує його проникну здатність, роблячи прання ефективнішим навіть без перемішування розчину та підвищення його температури.
Основні особливості:
Ультразвук високої частоти для високого ступеня стерилізації ефективно видаляє бруд.
Турбіна ефективно та швидко взаємодіє з ультразвуком, очищаючи одяг.
Корпус з екологічно чистого АБС, нетоксичний, міцний і зносостійкий.
Водоощадний та енергоощадний, підходить для особистого прання 1 кг.
Легкий і портативний, його можна покласти в кишені або великі сумки для перенесення.
Інструкції з використання:
Покладіть одяг у воду.
Налийте рідкий мийний засіб.
Покладіть пральну машину у воду.
Під'єднайте джерело живлення, а потім увімкніть.
Тільки 30 хвилин і ультразвукова пральна машина може видалити бруд.
Вийміть одяг із раковини та висушіть його.
Характеристики
Тип: портативна ультразвукова пральна машина;
Напруга: 10 В;
Ток: 3A;
Потужність: 6 Вт;
Пральна ємність: 1 кг;
Матеріал: пластик + електронні компоненти;
Регулювання передавання: 4 передачі;
Пряме та зворотне навантаження: 200 об./хв;
Час прямого обертання: 15 с;
Час зворотного встановлення: 15 с;
Час роботи турбо: 5 хв;
Ультразвуковий робочий час: 60 с;
Джерело живлення: USB (Блок живлення в комплекті не йде!);
Вага упаковки: 0,35 кг;
Розмір продукту: 9,00 х 9,00 х 4,5 см.
Комплектація:
Портативна ультразвукова пральна машина з USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan Ultrasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна температура миючого розчину | 30 град. |
| Максимальний об'єм води | 5 л |
| Максимальна вага білизни для прання | 1 кг |
| Частота ультразвукових коливань | 60 кГц |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Магнітна система | Ні |
| Обробка сріблом | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість програм прання | 1 |
| Індикатор роботи | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 годин |
| Функція автовідключення | Ні |
| Безшумна робота | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 0.35 кг |
- Ціна: 499 ₴









