Електрична кавоварка DSP KA-3037 електротурка скляна 600W 700 мл
Турка електрична DSP KA3037 скло Коефіцієнт електричний DSP KA3027 є чудовим надбанням для шанувальників кави. Завдяки своїм невеликим розмірам, ви можете насолоджуватися кавою не тільки вдома, але й у подорожі, на дачі або на роботу. Досить під'єднати його до мережі, насипати каву та залити воду. За кілька хвилин ароматний напій буде готовий.
Характеристика:
- Кавоварки Електротурка
- Тип керування Автоматичне/Ручне
- Тип кави Мелена
- Об'єм 700 мл.
- Споживана потужність 600.0 Вт
- Номінальна напруга 220
- ВЦвіт корпусу Чорний, білий фіолетовий
- Додаткові характеристики
- Довжина мережевого шнура 0.71 м
- Габаритні розміри
- Висота 120.0 мм Ширина 90.0 мм Вага 0.45 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 0.7 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.71 кг |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




