Електроплита настільна інфрачервона 1 конфорка 3500 Вт RAF R8006B
Електрична переносна плита з однією конфоркою. Металевий корпус приладу покритий термостійкою емаллю, робоча поверхня — кераміка.
Компактна, легка в догляді та експлуатації. Сумісність від мережевого кабелю. Корпус не нагрівається, легко миється, має зручні ручки для перенесення. Справа розміщений інформаційний світлодіодний дисплей і кнопки сенсорного керування.
Варильна поверхня: електрична
Тип плити: Плита без духовки
Тип: настільна плита
Розмір конфорки: 210 мм
Покриття варильної поверхні: склокераміка
Тип керування: сенсорне
Колір корпусу: чорний
Захист від перегрівання: Так
Кількість режимів роботи: 5
Потужність: 3500 Вт
Кількість електричних конфорок: 1
Загальна кількість конфорок: 1
Розташування конфорок: квадрат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина плити | 60 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість газових конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість режимів приготування | 0 |
| Об'єм духової шафи | 0 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



