
Складане крісло стілець Camping Chair GP-4265 для пікніка, риболовлі 80 см Павук Камуфляж
685 ₴
- В наявності
- Код: 8456
- +380 (66) 516-60-02
Складане крісло стілець Camping Chair GP-4265 для пікніка, риболовлі 80 см із системою Павук Камуфляж
Складане крісло для кемпінгу має широку сферу застосування: кемпінг, риболовля, полювання, дача, відпочинок на березі водойми або в лісі, для відпочинку на пляжі або для пікніка. Завдяки складаній конструкції крісло займає мінімум місця в складеному вигляді.
Стілець має не тільки високий рівень комфорту, але й міцну металеву конструкцію. Каркас виготовлений із міцних сталевих труб, надійно скріплених між собою, способен витримати навантаження до 100 кг. Спеціальні ніжки не просідають у ґрунт під вагою людини. Верхня тканина — поліестер, дуже міцна, надійна та не мазка.
Конструкція моделі легко та просто складається. Для транспортування та перенесення стілець укладається в спеціальну сумку. Зручності додають м'які підлокітники, в одному з них є тримач для чашки. У виготовленні складаного стільця застосовувалися якісні міцні матеріали, які роблять це крісло одним із найкращих у своїй лінійці.
Складане крісло — невіддільний атрибут для відпочинку на природі, воно обов'язково припаде до душі всім членам сім'ї!
Переваги складаного крісла Camping Chair GP-4265:
- Стілець швидко та легко складається й розкладається;
- Займає небагато місця під час зберігання та транспортування;
- Постачається в зручному чохлі для транспортування;
- Виготовлений із міцних матеріалів і слугуватиме вам тривалий термін;
- Виготовлене в дуже яскравих і барвистих тонах.
Характеристики складного крісла Camping Chair GP-4265:
- Каркас: сталеві труби;
- Матеріал оббивки: тканина — поліестер;
- Жорсткість: м'яка;
- Форма сидіння: об'єднано зі спинкою;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Ширина виробу: 760 мм;
- Глибина виробу: 500 мм;
- Висота виробу: 800 мм;
- Висота від підлоги до сидіння: 450 мм;
- Висота спинки: 400 мм;
- Ширина сидіння: 400 мм;
- Глибина сидіння: 420 мм.
Комплектація:
- Складное крісло Camping Chair GP-4265;
- Тканинний чохол із ручкою для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camping |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 400 мм |
- Ціна: 685 ₴

