Ніж мисливський туристичний Columbia 3195 23см 11 см із в чохлі
.Ніж мисливський Columbia 3195 — високоміцний мисливський ніж, виготовлений із високоміцних матеріалів із суцільною конструкцією (від кінчика ножа до п'яти ручки. Колодка мисливського ножа виготовлена з натурального дерева.Невеликий компактний ніж зручний для носіння, Чудовий вибір для рибалки чи туриста, ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі.ніж підійде для риболовлі, полювання, активного відпочинку,
Довжина ножа — 23 см.
Довжина леза — 11 см.
Довжина колодки — 10 см.
Чохол входить до комплектації,
Ніж ідеально підходить для риболовлі, полювання, туризму та походів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 325 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 23 см |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 370 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



