
Бутербродниця сендвічниця DSP KC1133 750 Вт з антипригарним покриттям
885 ₴
- В наявності
- Код: 1133
- +380 (66) 516-60-02
Бутербродниця сендвічниця DSP KC1133 750 Вт з антипригарним покриттям
Сендвічниця-бутербродниця DSP KC1133 чудово підходить для готування гарячих сендвічів, паніні. Можна смажити або розігрівати стейки, сосики,
овочі та вигадувати свої рецепти. Чудовий контактний притискний електрогриль.
Бутерброди, можливо, і є найпростішим рішенням для
уталювання голоду. І щоб зробити сендвіч смачний і швидкий, знадобитися DSP KC1133. Пластини покриті антипригарним матеріалом, що робить їжу здоровою та легкою. Спокійно можна готувати без олії та жиру! Чудові результати в приготуванні також виходять з використанням паперу для випікання. Гриль-тостер DSP KC1133 обладнаний нагрівальними лампами, які дають зрозуміти, що прилад «готовий до використання» і щоб запобігти, коли пластини гарячі. Не переживайте все зручно закривається й безпечна у використанні.
Характеристики:
- Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Вихід: 750 Вт
- Cool-Touch Ручка з автоматичним блокуванням затискача
- Світлові індикатори живлення й готовності
- Автоматичний контроль температури
- Антипригарне покриття пластин
- Зберігання у вертикальному положенні
- Протиковзна гумова ніжка
Комплектація:
- Сендвічниця-бутербродниця
- Інструкція
- Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 4 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Система блокування ручок | Так |
| Змінні форми | Ні |
| Змінні форми для гриля | Ні |
| Змінні форми для приготування вафель | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
- Ціна: 885 ₴




