
Бутербродниця Rainberg RB-5405 з антипригарним покриттям 750 Вт Сендвічниця Біла
525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5405
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бутербродниця Rainberg RB-5405 з антипригарним покриттям 750 Вт Сендвічниця Біла
Приготування сендвіча займає не більш ніж 2-3 хвилини, то найкращої альтернативи сніданку або швидкому «перекусу» просто немає. І чудовою помічницею в цьому вам стане електрична сендвічниця Rainberg RB-5405.
Сендвичница Rainberg RB-5405 обладнана антипригарним покриттям. Можна легко очистити навіть паперовим рушником. Завдяки швидкому нагріванню дає змогу приготувати бутерброди мрії в буквальному сенсі за кілька хвилин.
Переваги сендвічниці Rainberg RB-5405:
- Можливість зберігання у вертикальному положенні;
- Нековзні ніжки;
- Пластини з антипригарним покриттям;
- Термоізольована ручка;
- Автоматичний термостат;
- Система блокування.
Характеристики електробутербродниці Rainberg RB-5405:
- Двосторонній сендвіч мейкер
- Антипригарне покриття
- Захисний термовимикач
- Термоізоляція
- Індикатори ввімкнення: 2
- Ручка: термоізольована
- Місткість: 2 скибочки (4 сендвіча)
- Номінальна напруга: 220 В;
- Потужність: 750 Вт;
- Номінальна частота: 60 Гц;
- Розмір пристрою: ширина — 22.4 см; висота — 9 см; глибина — 21 см;
- розмір насадок — 11 на 20 см.
Комплектація:
- Сендвічниця Rainberg RB-5405
- Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 22.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Система блокування ручок | Так |
| Змінні форми | Ні |
| Змінні форми для гриля | Ні |
| Змінні форми для приготування вафель | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання у вертикальному положенні | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴





