
Слінг-рюкзак для перенесення дитини Baby Carriers рюкзак-кенгуру сумка кенгуру від 3 до 16 місяців
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3689
- +380 (66) 516-60-02
Слінг-рюкзак для перенесення дитини Baby Carriers рюкзак-кенгуру сумка кенгуру від 3 до 16 місяців
Слінг-рюкзак для перенесення дитини Baby carriers 3-16 місяців червоний стане в пригоді в будь-якій родині з маленькою дитиною.це необхідна альтернатива коляски в перші місяці життя дитини. Практичний і зручний рюкзачок можна використовувати від 3 місяців — обличчям до мами, від 4 місяців — спинкою до мами Baby Carriers — це м'який і комфортний рюкзак-кенгуру з підкладкою на сидінні, зовнішніми швами та регульованим положенням дитини.Крім того, конструкцією передбачена підтримка для головки малюка, яку можна опустити, коли він сидить обличчям уперед
Ергономічний рюкзак Baby Carriers виробляється з поліестеру та має низку конструктивних особливостей. Ківшеподібне сидіння з підкладкою забезпечує правильне положення стегон і хребта дитини під час носіння. Регульовані бічні отвори дають змогу легко розмістити дитину в рюкзаку та вийняти її після прогулянки. Температурний комфорт створюється завдяки повітропроникним тканинам.
Технічні характеристики слінг-рюкзака:
- Вік дитини — від 3 до 16 місяців;
- Вага дитини: до 16 кг;
- Матеріал — поліестер.
Плюси слінг-рюкзак Baby carriers
- Вільні руки
- Дитина почувається ближче до батьків
- Розвантажує спину батьків
- Не треба тягати коляску
Особливості слінг-рюкзак Baby carriers:
- Затишний — М'яка трикотажна тканина притискає дитину близько до батька для щільного прилягання
- Простота — Жодних складних обгортань або зав'язок
- Зручний — широкі зручні плечові ремені з набиттям і перехресним кріпленням для зручності мами
- Компактний — легко складається й займає мало місця
Переваги слінг-рюкзак Baby carriers:
- Ергономічна форма для оптимальної посадки дитини
- Регулюється залежно від зросту та ваги малюка
- Широкі зручні плечові ремені з набиттям і перехресним кріпленням для зручності мами
- Спинка посилена для правильної підтримки малюка
- Передбачена бічна застібка для регулювання рюкзака-кенгуру
- Продукція цієї серії є екологічно чистою й безпечною, пройшла контроль і відповідає вимогам стандартів EN71-2, EN71-3 (безпека, стійкість кольору, довговічність)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 55 см |
| Максимальна вага дитини | 16 кг |
| Розташування дитини | Спереду (обличчям до себе), Спереду (обличчям від себе) |
| Тип | Слінг-рюкзак |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 385 ₴






