
Портативна сонячна панель CcLamp CL-680 монокристалічна портативна 8 Вт/Зарядний пристрій
444 ₴
- В наявності
- Код: 680
- +380 (66) 516-60-02
Портативна сонячна панель CcLamp CL-680 монокристалічна портативна 8 Вт/Похідний Зарядний пристрій
Сонячна панель Cclamp SOLAR PANEL CL-680 підходить для заряджання будь-якого мобільного телефона або пристрою, що заряджається від 5 В, наприклад, планшета, камери, павербанка тощо. За допомогою багатоканальної головки ви можете під'єднати кабель до порту USB. Панель не має вбудованої батареї, вона виробляє енергію від сонячного світла. Складана сонячна зарядка для телефона
Використання: помістіть панель у сонячне місце. Відрегулюйте панель, щоб максимізувати потужність (встановіть панель перпендикулярно до сонячного світла під кутом від 45° до 90°). Під'єднайте сонячну панель до пристрою за допомогою кабелю USB. Сонячна енергія екологічна та заощаджує енергію! батарея туристична
Характеристики:
- Потужність: 8 Вт;
- Максимальна напруга: 6 В;
- Максимальна напруга потужності (Vpm) 6V;
- Максимальний струм потужності (імп) 1,3 А;
- Напруга розімкнутого ланцюга (Voc) 11 В;
- Струм короткого замикання (Isc) 0,6 А;
- Висота: 27 см;
- Ширина: 19 см;
Комплектація:
- Зарядний пристрій із сонячною панеллю;
- Набір кабелів.
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Вуглецевий фулерен |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Напруга холостого ходу | 11 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 0.6 А |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 270 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 444 ₴


