Ніж складаний туристичний Browning A137
Ніж складаний Browning, З неіржавкої сталі та дерев'яний ручкою. Спочатку призначений для руху скаутів, ніж знайде своє місце й у «дорослій» екіпіровці. Його ніша — запасний або допоміжний ніж. Крім того, він може використовуватися тими, для кого ніж є обов'язковим, але не основним елементом спорядження, ніж туристичний Ідеально підходить для довгих походів та активного відпочинку для риболовлі
Компактний складаний ніж не займає багато місця для повсякденного носіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 130 г |
| Довжина ножа | 15.6 мм |
| Довжина ручки | 8.8 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 6.8 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 130 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 88 см |
| Довжина ножа | 156 мм |
| Довжина рукоятки | 88 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 40Х13 |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 68 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴




