
Акумулятор для торгових ліхтарів ваг світильників 6 V 6 A GDLITE GD-660 чорний
345 ₴
- В наявності
- Код: 1452
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для торгових ліхтарів ваг світильників 6 V 6 A GDLITE GD-660 чорний
GDLITE 6V 6Ah — це надійний в експлуатації акумулятор, здатний забезпечити вашу техніку необхідним живленням.
Модель GDLITE 6V 6Ah — це універсальний олив'яно-кислотний акумулятор, призначений для будь-якої портативної техніки, яка працює від 6V. Такий технікою може слугувати: ліхтар або освітлення, дитячий електроавтомобіль, портативні торгові ваги, ДБЖ від комп'ютера та інше.
Акумулятор завдяки герметичності корпусу вирізняється своєю стійкістю до механічного впливу та не потребує будь-якого додаткового обслуговування. Це оптимальне рішення для використання в UPS (ІБП), охоронних/пожежних системах, системах контролю й керування доступом тощо.
Основні характеристики:
- Тип: Акумуляторна герметична олив'яно-кислотна батарея
- Номінальна напруга: 6В
- Ємність АКБ: 6 А ⁇ год
- Діапазон робочих температур: -20°С — +60°С
- Розміри: 100 мм*69 мм*46 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gdlite |
| Країна виробник | Китай |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Кількість сурми | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 6 В |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип струмовивіду | T6 |
| Струм заряду | 6 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴



