
Сковорода-гриль Magic Pan чорна, інноваційна з антипригарним покриттям на 5 секцій
675 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2105
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сковорода-гриль Magic Pan чорна, інноваційна з антипригарним покриттям на 5 секцій
Інноваційна сковорода Magic Pan дасть вам приготувати кілька страв. Це унікальний прилад, здатний потішити будь-яку господиню.
Переваги Magic Pan:
- Сковорода має надійне, міцне керамічне покриття.
- Має антипригарну властивість.
— під час нагрівання не виділяється перфтороктанова кислота та важкі метали.
– Для гриля м'ясних продуктів і риби основний тепловий потік утворюється в центрі сковороди (для приготування яєчні та млинців процес нагрівання відбувається менше).
— легкість і простота в експлуатації.
— легко миється.
- Можна мити в посудомийній машині.
Технічні параметри:
Тип — сковорода-гриль.
Форма виробу — прямокутна.
Довжина — 28 см.
Ширина — 32 см.
Висота — 5,15 см.
Керамічне антипригарне покриття.
Комплектація:
- сковорода-гриль
- паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Верхній діаметр посуду | 32 (см) |
| Висота стінок | 5 см |
| Довжина посуду | 28 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина посуду | 32 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.55 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Товщина дна | 10 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴




