
Ніж мисливський туристичний Columbia А16 в чохлі
795 ₴
715,50 ₴
- В наявності
- Код: 7584
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний Columbia А16 в чохлі
Ніж мисливський Columbia — суперякість! Вага 400 грамів. Клинок ножа виготовлений із надміцної американської сталі 440С. Ніж мисливський Columbia дуже гострий — бритовне заточування! Колодка — метал, латунь, цінні тропічні породи дерева. Ніж мисливський Columbia має суцільнометалеву конструкцію фултанг — лезо проходить через усю колодку. ножі для полювання і риболовлі Що забезпечує надміцність і надійність ножа під час виконання будь-яких завдань. Навершя та гарда — метал. На завершенні розташований отвір для темляка. До комплекту входять посилені кордурові піхви з петлею для носіння на поясі. Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей. мисливський нож
Він зроблений із високоміцної та стійкої до корозії сталі. Сталь 440С — розроблена в США, відома своєю високою зносостійкістю, міцністю і твердістю. Для виготовлення мечів така сталь використовується з другої половини 60-х років. На сьогодні це дуже популярний і гідний ножовий матеріал.
Ручка дуже зручно лежить у руці. ніж тактичний
До комплекту входять чохол, який забезпечить зручне кріплення на ремінь.
Метал проходить через усю ручку.
Характеристики:
Довжина ножа: 30.5 см.
Вага ножа: 375 г
Довжина клинка: 17 см
Товщина клинка: 4 мм
Ширина леза: 3.5 см
Кут заточування: 35°
Марка сталі : цей 440С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 305 мм |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 375 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 715,50 ₴


