Електричний чайник з підсвіткою та малюнком A-Plus AP-1504 1.8 л Скляний
Електричний чайник — це найбільш потрібний на кухні прилад. Електрочайник із підсвіткою скляний Також він незамінний в офісі, на дачі, на відпочинку, у поїздці. Пропонована модель чайника виготовлена з високоякісного скла. Такі чайники екологічні, не змінюють смак води, мають гарний вигляд на будь-якій кухні та прості в догляді. Малюнок на корпусі чайника змінює свій колір під час закипання води, електрочайник має сім кольорів підсвітки. Бездротове з'єднання дає змогу обертати чайник на 360*.Посередині корпус чайника виготовлений з екологічно чистого термостійкого скла. Ручка та кришка виготовлені з пластику.
Характеристики:
- Тип: електричний чайник
- Матеріал корпусу: жаростійке скло, пластик
- Об'єм: 1.8 л
- Потужність: 1500 Вт
- Дисковий нагрівач
- Колір: різні кольори
- Виробник: A-Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.8 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




