
Кріплення для телевізора 17-32 ST-L221/ Універсальна підставка Кронштейн
485 ₴
- В наявності
- Код: 221
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора 17-32 ST-L221/ Універсальна підставка Кронштейн
Кріплення для телевізора Arivans являє собою сучасне спеціальне настінне кріплення для ТВ, яке дає користувачам максимально безпечно та надійно закріпити телевізор на стіні, а не, наприклад, поставити на тумбу.
Ця модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Сьогодні саме таке розміщення телевізора в кімнаті вважається найстильнішим і найзручнішим, адже воно не займає в приміщенні багато місця.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора;
- Тип: настінне кріплення;
- Матеріал: сталь;
- Діагональ: 17-32 дюйми;
- Поворотний механізм:-180 ° ~ + 180 °;
- Регульований кут:
- вгору та вниз ± 15°;
- вліво та вправо ± 90°
- Легкий і швидкий монтаж;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


