-15%

Кріплення для телевізора настільне V-STAR D701 14-42"/ Універсальна підставка Кронштейн
735 ₴
624,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 701
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора настільне V-STAR D701 14-42"/ Універсальна підставка
Універсальна підставка для телевізорів на стіл від 14 до 42". Коли рідна підставка від ТВ втратилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D701. Все, що потрібно зробити — прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 300 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 25 кг.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільна;
- Сумісні розміри екранів: 14-42";
- Максимальне навантаження: 25 кг;
- Кріплення VESA: 75х75, 100х100, 200х100, 200х200, 300х300 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
Комплектація:
- Кронштейн;
- Набір болтів і гайок;
- Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | L-подібна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу | 10 град. |
| Кут повороту | 0 град. |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624,75 ₴





