
Ніж мисливський Columbia K315C у чохлі
445 ₴
- В наявності
- Код: 5116
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Columbia K315C у чохлі
Мисливський ніж Columbia K315C стане незамінним помічником на природі та в лісі. Фіксований клинок потішить шанувальників класики та якості. Виготовлений із 440 сталі, яка використовується для виготовлення підшипників, щільність 56. Чудово тримає заточування. Завдяки рівному та прямому заточенню можна зробити максимально точні надрізи. Колодка виготовлена з якісного матеріалу з незвичайною формою, що дає змогу не ковзати ножу в руці. У комплекті йде чохол для зберігання і транспортування ножа. Мисливський нож .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Загальна довжина — 22 см.
Довжина леза — 10 см.
Довжина колодки — 9 см.
Ширина леза — 27,5 мм.
Товщина леза — 2,7 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 135 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 22 см |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Білий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴

