Ніж мисливський Columbia 2087 у чохлі з фіксованим лезом
Ніж мисливський Columbia 2087 — це бюджетний варіант клинка, проте це ніяк не позначається на його якості. Такий ніж зроблений із міцної неіржавкої сталі 440С, якої не страшні різні погодні умови, волога та іржа.
Мисливський ніж послугує як туристам, рибалкам, мисливцям, так і в повсякденному житті. Ручка ножа Columbia 2087 виготовлена з міцного пластику та зручно лежить у руці, приємна на дотик. У чохла зверху є дві липучки, що дає змогу міцно зафіксувати ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумбія |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Поверхня | Глянсова |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Вага ножа | 200 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина ручки | 185 мм |
| Заточення леза | Двостороння |
| Твердість різального леза | 56 HRC |
| Призначення | Полювання |
|
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 200 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 350 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 185 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



