
Ніж мисливський Columbia 2086 у чохлі
795 ₴
- В наявності
- Код: 4951
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Columbia 2086 у чохлі
Ніж мисливський Columbia 2086 — надійний і зручний мисливський ніж, який використовується під час риболовлі полювання та походів. Лезові ножі виготовлені з міцної сталі, а ручка з дерева. У комплекті є надійний чохол для зручного й безпечного зберігання і транспортування. Такий ніж стане чудовим подарунком для справжніх чоловіків!
Характеристика:
- Загальна довжина: 31 см;
- Ширина леза: 3,8см;
- Довжина леза: 18 см;
- Товщина леза: 4 мм;
- Матеріал руків'я:дерево
- Матеріал леза: сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 395 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 38 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 450 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴




