
Кавоварка гейзерна A-PLUS на 6 чашок алюмінієва Мармурова
395 ₴
- В наявності
- Код: 111
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка гейзерна A-PLUS на 6 чашок алюмінієва Мармурова
Гейзерна кавоварка виготовлена з алюмінію. Посуд з алюмінію міцний та легкий. Експлуатувати просто, потрібно засипати каву та налити воду, поставити на плиту та трохи почекати. Ви оціните чудовий смак ароматної кави. Також можна заварювати чай або трави. Легко очищається навіть у прохолодній воді. Має сучасний дизайн і займає мінімум місця на кухні. Чудовий вибір для дому або кафе/ресторонів.
Характеристика:
- об'єм — на 6 чашок;
— матеріал — алюміній.
Об'єм, мл: 300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 0.3 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 110 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Тип посуду | кавоварка |
| Колір | Сірий |
| Кількість вміщуваних чашок | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



