
Повербанк для запуску авто на 50800 мА·год + компресор JUMPSTARTER/Пускозарядний пристрій
2 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0325
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повербанк для запуску авто на 50800 мА·год + компресор JUMPSTARTER / Пускозарядний пристрій
Необхідне пристосування для кожного автолюбителя, багатофункційний пусковий пристрій, Power Bank, мультирежимний світлодіодний ліхтар.Бустер для запуску авто Портативне переносне пристрій вкрай корисна річ, з функцією запуску двигуна не тільки автомобіля, але й катерів, мотоциклів тощо. Позбавте себе занепокоєння, що машина заковтне в найневідповідніший момент.
Безліч функцій в одному пристрої заощаджують не тільки місце в машині, але й ваш час! Такий агрегат завжди під рукою, у ньому є все, що потрібно матерому водієві: Пусковий пристрій, яскравий ліхтар, USB-входи, вбудований потужний Power bank, склобій, різак.
Переваги:
- Він портативний і легкий, не займе багато місця
- У комплекті — всілякі типи насадок для під'єднання зовнішніх пристроїв і старт-дроту
- Яскравий ліхтарик, що підтримує функцію стробоскопа та SOS
- Працює як повербанк
- Висока потужність пускового струму
Характеристики:
- Тип пристрою: пускове зарядне;
- Вихідна напруга: 5/12/16/19 В;
- Ємність акумуляторів: 16500 mAh;
- Захист від перевантаження: Є;
- Кількість циклів заряджання/розряд: 10000;
- Час повного заряджання: 4 години;
- USB-вихід: 2x5V (2,1A);
- DC вихід: 12/16/19В (2-3.5A);
- Вихідна пускова напруга: 12 В;
- Пусковий струм: 400/600А;
- Індикація: світлодіодна;
- Захист від короткого замикання: Є;
- Вбудований LED-ліхтар: Є;
- Вхідна напруга: 12/220 в;
- Вага: 0,8 кг.
Комплектація:
- Багатофункціональний пускозарядний пристрій: 1 шт;
- Компресор 1 шт.;
- Кофри для зберігання й перенесення: 1 шт;
- Мережевий адаптер: 1 шт;
- Адаптер у гніздо прикурювача: 1 шт;
- Комплект силових дротів із затискачами типу «Крокодил»: 1 шт;
- Перехідники/штекери: 8 шт;
- Кабель із набором штекерів для різних цифрових пристроїв: 1 шт;
- Кабель для з'єднання: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Виробник | Power |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴








