
Розумний імпульсний зарядний пристрій Fully 12 V / 24 V 8 A 120 W для гелевих кислотних AGM акумуляторів
895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0158
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій 12 V / 24 V 8 A 120 W для гелевих, кислотних, AGM акумуляторів
Розумний зарядний пристрій 12 V / 24 V 8 A 120 W — це універсальний зарядний пристрій, призначений для заряджання більшості різновидів акумуляторних батарей: гелевих, олив'яно-кислотних і AGM. Завдяки автоматичному режиму можна покластися на автоматику пристрою, не витрачаючи часу на контроль заряджання.
Також доступний і ручний режим, який дасть змогу заряджати АКБ заданими параметрами, але важливо контролювати процес заряджання.
З додатковим режимом відновлення ви зможете провести десульфатизацію акумулятора та очистити пластини від шару сульфатів свинцю, це може допомогти відновити його ємність і працездатність.
Сфери застосування інтелектуального зарядного пристрою 12 V / 24 V 8 A 120 W- Заряджання автомобільних акумуляторів 12V/24V
- Заряджання акумуляторів мототехніки та ін.
- Заряджання акумуляторів електротранспорту
- Заряджання акумуляторів домашніх джерел безперебійного живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fully Trading |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Час зарядки акумулятора | 8 годин |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 25 А |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









