
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC 1300W UPS
2 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5690
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC 1300W UPS
Перетворювач дає змогу під'єднувати електричні пристрої, як-от різна аудіо-, відео-, бітова техніка, робочі інструменти та багато іншого. Пристрій має вбудований кабель живлення, який можна під'єднувати до мережі з напругою 220 V. Також до комплекту входить кабель із затискачами, які можна приєднувати до клем автомобільного акумулятора. З протилежного боку інвертора розташована розетка, індикатор режимів роботи та кнопка ввімкнення пристрою. У задній частині алюмінієвого корпусу розташований вентилятор для охолодження перетворювача під час роботи. А також доступна функція заряджання акумулятора 12 V від мережі змінного струму 220 V.
Технічні характеристики інвертора для авто UKC UPS-1300A:
- Напруга на виході: 220-230В;
- Номінальна потужність: 800Вт;
- Пікова потужність: 1300 Вт;
- Частота на виході: 50±2%
- Температура довкілля — 10...+50 °C
- Межа низької напруги 9.7-10.3 В
- Межа високої напруги 14.5 - 15.5 В
- Габаритні розміри 120 х 270 х 50 мм
- Вага 1.2 кг
- Матеріал: метал.
Комплектація інвертора в машину UPS-1300A:
Перетворювач; Комплект дротів для під'єднання до автомобільного акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1300 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1300 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 995 ₴


