
Сушарка для білизни електрична підлогова DOMATEC 146*54*73
3 450 ₴
2 587,50 ₴
- В наявності
- Код: 4565
- +380 (66) 516-60-02
Сушарка для білизни електрична підлогова DOMATEC 146*54*73 Електросушарка
Електрична сушарка для білизни — з її допомогою можна швидко висушити промоклий під дощем верхній одяг, вовняні речі, білизну та речі з делікатних тканин, також м'які іграшки та тканинне взуття. Водночас речі не пересихатимуть.
Електрична сушарка для білизни стане незамінним помічником. Мобільна та стійка конструкція сушарки забезпечує компактність і безпеку її використання. Сушарка ідеальна для маленьких приміщень, тому що її можна скласти.
Незамінна для швидкого сушіння делікатної білизни. Ефективно бореться з бактеріями — завдяки рівномірному розподілу тепла під час сушіння білизни гинуть усі шкідливі бактерії. Ніжки обладнані пластмасовими ковпачками, що захищають підлогу від подряпин.
Переваги:
- Швидко прогріваються всі елементи сушарки;
- Дає змогу швидко та рівномірно просушити білизну;
- Компактний, чудово підходить для невеликих приміщень;
- Гарний зовнішній вигляд;
- Безпечна у використанні.
Характеристики:
- Тип: підлогова електросушарка;
- Кількість прутів основної секції: 8; (гріються)
- Кількість стрижнів додаткової секції: 6 х 2 (гріються);
- Кількість режимів: 1;
- Потужність: 230W;
- Температура нагрівання: 50-55 градусів;
- Клас захисту: II;
- Живлення: від мережі 220V;
- Максимальна вага: 15 кг;
- Вага: 4,5 кг;
- Розмір у розкладеному вигляді: 146*54*73 см;
- Замінює 13 м білизняної мотузки.
Комплектація:
1. Електрична сушарка для білизни
2. Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Таймер | Так |
| Матеріал утримувача | метал |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 13 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1460 мм |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
| Захист від перегріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Основні атрибути | |
| Функція автовимкнення | False |
| Споживана потужність | 230.0 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.0 |
| Рівень шуму | 0.0 |
- Ціна: 2 587,50 ₴







